Aleje Jerozolimskie 81, 02-001 Warszawa
Telefon: +48 (22) 29 94 410
Mikrofale

Mikrofale

Na czym polega metoda mikrofalowa.

 

Jest to metoda ( Mikrofale ) zwalczania szkodników drewna, która pozwala zachować wysoki wskaźnik skuteczności mimo różnych czynników wewnętrznych, szczególnie temperatury i wilgotności. Dzięki zastosowaniu tej metody, wymuszany jest ruch cząsteczek, który powoduje rozgrzanie struktury drewna na całym jego przekroju.

Rozgrzewanie drewna

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz nowatorskim, bardzo skutecznym sprzętem nasza firma ogrzewa drewno lub drewniane elementy do temperatury min. 55-56 stopni C. Oznacza to iż spełniamy normę ISPM 15, która prowadzi do śmierci szkodników znajdujących się w zaatakowanym drewnie. Dzięki temu, iż nasze urządzenia  skupiają wiązkę na elementach drewna co pozwala skuteczniej likwidować owady i zwiększa skuteczność wykonanej usługi.

Plusy Metody

Plusami takich metod zwalczania szkodników jest to, iż metoda mikrofalowa nie wydziela nieprzyjemnych zapachów, jest w stu procentach bezpieczna dla ludzi jak i zwierząt oraz co bardzo ważne nie narusza konstrukcji architektonicznych budynków. Długość wykonywania usługi jest zależna od ilości elementów oraz grubości drewna. Ważny jest także gatunek drewna któremu jest poddawana jest czynność.

 

1 Komentarz

  • by Marzena Posted 29 lipca 2017 18:20

    Dobry tekst, polecam go dalej.

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *